| MariusMetin98 a întrebat:

Cei care stiu cum se activeaza optiunea Frog Enjoy va rog sa ma ajutati ca nu ma descurc deloc
Multumesc!winking

4 răspunsuri:
| cornelmircea1980 a răspuns:

Printr-un SMS, fără text la numărul gratuit 6222 ("OAC2").

| Vasilescu_Cami_1999 a răspuns:

Simplu. Dai la optiuni, sau ceva de genu, optiuni audio, si dupa iti da tie acolo sa alegi. Suna la 1234, sau intra pe *100#

| AnCa7 a răspuns:

Foarte simplu. dupa ce te-ai aigurat ca ai creditul necesar, trimiti sms fara text la 6222. atat

| simonica22 a răspuns:

Nu stiu nici eu exact, dar te poti duce la orice magazin cosmote. Specialistii de acolo te pot ajuta in orice nelamurire ai.