| Fury12 a întrebat:

Salut.Cine ma ajua sa-mi descarc drivere ca imi lipsesc in jur de 20.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Driverele le poti descarca de pe site-ul producatorului laptop-ului sau al placii de baza, in functie de model.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Toate raspunsurile, sau daca iti e "mai usor" instaleaza Driver Easy.

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Drivere pentru ce? Laptop sau desktop?
Intra pe site-ul producatorului si gasesti ce vrei.
Sau foloseste programul asta si bifeaza ce ai nevoie => https://slimdrivers.en.softonic.com/

| RB26DETT a răspuns:

Drp.su, ai grija ca atunci cand bifezi driverele sa dai mai jos ca ai parca o lista de programe, debifeaza-le daca nu ai nevoie de ele!