| simona97 a întrebat:

Cine poate sa ma ajute si pe mine.La o imprimanta se pot scoate si poze. dica din calculator sa le scot la imprimanta pe foaie de poza?

3 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Teoretic se poate, dar depinde de imprimanta daca e destul de performanta pentru asemenea lucru. Poti sa-ti dai seama de asta daca printre setarile de calitate a tiparirii ai si ceva de genul "photo quality" iar la tipurile de hartie, pe langa 'plain paper' mai are si 'photo paper'. Hartie foto gasesti in comert. Succes!

| tpuu a răspuns:

Da. iti pui o foaie in imprimanta iti asezi o poza in wordul pe care il ai ti`o pozitionezi ` dai drumul sa printeze imprimanta ` si gata! iti poti lua poza happy, Dar dar grija ca se foloseste mult tus pentru pozehee hee

| Curiosuuuuuuuuuuuuul a răspuns:

DA.se poate scoate dar trebuie sa ai foaie de poza...e o folaie A4/A5 care e mai lucioasa happyFUNDA?