| OmObisnuit a întrebat:

Salut cine stie cum scap de parola de administrator (taicamiu a vrut sa faca pe duru cu mine si a bagat parola ca sa nu mai descarc jocuri si alye prostii da a fost,, destept,, si a uitat-o va rog stie cineva?)

5 răspunsuri:
| OmObisnuit explică (pentru K0sti):

Am incercat da nu stiu cu naiba se foloseste si ce trebuie asa fac sad

| Jipa95 a răspuns:

Intri in safe mode si o scoti de acolo.
Uite un mic tutorial : http://www.programe-calculator.net/......-password/

Bft!

| OmObisnuit explică (pentru Jipa95):

Am facut tot ce e acolo si nu m-am utut loga pe administrator fiindca imi cere parola

| TPUajutor a răspuns (pentru OmObisnuit):

Schimbai windowsul