| anonim_4396 a întrebat:

Cineva mi-a furat contul de facebook pentru a 2-a oara, si nu il mai pot recupera prin email pentru ca spune ca mi-a trimis prea multe coduri, si numarul de telefon pe care l-am pus nu mai e acelasi. Cum imi pot recupera inapoi contul? Sau cel putin cum pot sa-l sterg? Va rog daca puteti, ajutatima! Multumesc!

5 răspunsuri:
| Temmp0 a răspuns:

Suportu de la facebook, te va ajuta.

| ribak a răspuns (pentru Temmp0):

Cum pot intra acolo? Si ce trebuie sa fac? happy

| Temmp0 a răspuns (pentru ribak):

Sa le spui problema ta. Ceva gen, ca nu esti in stare sa iti pui o parola buna, si un nr. de tel la verificare in 2 pasi ( daca ai habar ce e asta. ). + ca eu cred ca ai un keylogger in PC.

| ribak a răspuns (pentru Temmp0):

Parola a fost destul de buna, si numarul de telefon cum sa il mai pun daca nu mai pot intra in cont?

| Temmp0 a răspuns (pentru ribak):

Băi, ştii ce înseamnă verificare în 2 paşi?