| anonim_4396 a întrebat:

Salut comunitate TPU.telefonul meu, Samsung galaxy trend plus a descarcat automat actualizarea se software. este bine sa o instalez deoarece am auzit ca un telefon actualizat merge ai greu.este bine?

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Nu toate actualizarile sunt bune. Daca merge bine cum e acum si daca dupa actualizare nu se poate reveni la ce a fost inainte in caz ca actualizarea nu e buna, atunci mai bine renunti la actualizare.

1 răspuns:
| ByeBye a răspuns:

Salut, toate actualizarile aduse de firmele de telefoane sunt bune, deoarece aduc inbunatatiri software, reparari de buguri, reparari de erori etc. Este posibil sa iti mearga telefonul un pic mai greu dar sunt sanse mari ca experienta sa fie asemanatoarea sau poate si mai buna! Nici o firma nu aduc actualizari care incetinesc telefonul. Asta depinde si de dotariile hardware. Eu iti recomand sa iti ti telefonul actualizat la zi! Am si eu un Samsung galaxy s4 si sunt foarte multumit de el!