| gherghen3747 a întrebat:

Salut! Contul meu de Instagram tocmai ce a fost blocat pentru nuditate sexuala cu minori (video la caterinca) imi scria ca in 24h de ore vor confirma informatiile ce le-am spus si imi voi putea accesa contul. Au trecut cele 24h iar eu inca nu pot sa-mi accesez contul. Eu inca pot sa ma conectez pe el dar imi apare utilizator Instagram. Intrebarea mea o sa mi se stearga contul?

2 răspunsuri:
| ZyRRe a răspuns:

Salut! Mai așteaptă, e weekend. Luni sau marți o să primești feedback din partea lor. Contul nu o să ți-l șteargă, ci o să șteargă doar postarea respectivă și probabil vei primi câteva restricții pentru un timp. Data viitoare fii mai atent.

| gherghen3747 explică:

* pot sa mi accesez contul dar este blocat ma scuzati