| Teo_Teodor_1990 a întrebat:

Salut, cred ca toti stiti despre acele chestii de pe Facebook care zice "Afla care e scopul tau in viata", "Afla cati bani vei avea in viitor" chestii de genul asta. Ieri am vrut sa ma amuz si eu putin si am dat pe una de acolo, iar acum imi posteaza singur FRESH-QUIZZ.COM, stie cineva cum sa dezactivez?

Răspuns Câştigător
| Anonimul95t a răspuns:

Buna rezolvarea este simpla setari>aplicati cauta acea aplicatie du click-ul pe ea in dreaota iti va aparea un x da pe el apoi pe sterge de asemenea sterge si alte aplicati care nu iti trebuie sau care nu le cunosti

2 răspunsuri:
| DumitruS a răspuns:

Incearca sa le dai block sau ceva de genul asta si data viitoare nu mai da click pe ce nu esti sigur.

| May2001 a răspuns:

Când postează șterge postarea lor ca poți și încearcă sa setezi ca postarile sa le vezi doar tu. Succes!