| allly97 a întrebat:

Credeti ca Placa Video ATI FIRE GL V7200 256 mb 256 bit si Procesor AMD Athlon 64 X2 6000+ 3. 1GHz, 2 NUCLEE, socket AM2 se potrivesc pe placa de baza Gygabyte GA K8NF 9?

Răspuns Câştigător
| HuShEr a răspuns:

Din pacate se potrivesc http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=1860#ov

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

ATI Fire GL? Daca nu faci proiectare, nu ai ce cauta cu asa ceva in calculator. Iar daca faci proiectare, ar trebui sa iti permiti mai mult decit o platforma veche de 8 ani...