| Paulicass a întrebat:

Salut cum as putea transforma o cartela Vodafone normala, cartela este prepay nu abonament intr-un microsim? Unde as putea sa ma duc sa o taie si cam cat m-ar costa? mersi.

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Te costă vb aia o bere și se poate face la orice service de telefoane.Succes

| FuriaGogoasei a răspuns:

Mergi la orice reprezentanta Vodafone cu cartela ta, totul este GRATIS, nu o sa-ti taie cartela ta, ci o sa-ti dea alta cartela cu acelasi numar, doar ca acea cartela este microsim. Bafta!

| Constantin_Popa_1988 a răspuns:

In magazinul lor. de ex la Orange aceasta inlocuire de micro e 60 de lei

| vasilev a răspuns:

Cel mai probabil vei plati 4 euro fara TVA.