| Ioana_Si_Ruben_Pop_1991 a întrebat:

Salut.cum fac o lista de anime? vreau sa fac un site de anime.adica lucrez la el.problema a aparut in momentul in care m vrut sa fac o lista de anime.ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| carhartt a răspuns:

Mai exact, cum vrei tu să faci o listă de anime.
Dacă nu te superi, îmi poţi da pm cu ID-ul tău Yahoo!? Pentru că sunt fan anime şi mă pricep destul de bine în domeniul php/html/web-design, am putea colabora la acest site.
Chiar sunt interesat.
Şi bineînţeles, te pot ajuta şi cu problema pe care o ai.

| Ioana_Si_Ruben_Pop_1991 explică (pentru carhartt):

Salut carhartt.id-rubenpop21.iti dau accept maine seara ca acum plec la serviciu.vb mai multe pe mess.si eu sunt fan anime, innrait chiar, de asta vreau si site.mi-ar prinde bine o mana de ajutor.

| myHappyDay a răspuns:

Se pare ca asta e destul de veche.dar imi poti spune daca acum exista site-ul?