| Ovidiu a întrebat:

Cum imi pot curata laptopul de praf?

5 răspunsuri:
| Ovidiu explică:

Revin: Cum imi pot curata laptopul de praf in interior?

| maradi3 a răspuns:

Exista carpe de sters praf pentru interior si pentru exterior...in cazul tau,evident, o folosesti pe cea de interior! Cu siguranta, ti-am fost de folos!

| LeiAdrian a răspuns:

Foarte simplu. Iei o carpa si stergi laptopul de praf! rolling on the floorrolling on the floor

| CuloareaFericirii a răspuns:

Stiu prin ce treci nici al meu nu e usor de curatat dar uite ce iti propun:ia o carpa uscata(in cazul in care vrei sa il stergi cu un spray ceva nu pufai prea mult) si stergei ecranul cat despre taste iti recomand sal opresti cand ii stergi tastele sa nu faci vreo paguba laughing sper ca ti-am fost de ajutor

| madylynatha a răspuns:

Cu o carpa laughing)