| RespectMirceaVulcanescu a întrebat:

Salut cum pot dezactiva antivirusul eset 9 cu parola. I-am pus in urma cu ceva timp parola si i-am dat administrator sa controleze calculatorul si am uitat parola sau a fost schimbata. Sa-l dezinstalez am incercat cere parola sa-l sterg tot la fel parola. Am trimis mail la echipa eset si n-am rezolvat nimic. Este licenta platita dar n-am completat mail si nu am cum sa rezolv problema. Cum il pot dezinstala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geek Unistaller. Il descarci de la adresa http://www.geekuninstaller.com/download
Varianta Free. Dupa ce il instalezi, il deschizi, dai No pentru actualizari si apoi cauti eset 9 in lista. II dai dezinstalare normal si daca nu vrea sa se dispara incerci cu dezinstalare in forta (Force Unistall). Dupa ce si-a facut treaba trebuie doar sa mai stergi manual cateceva. De exemplu iconita de pe Desktop si urme ramase in dosarul unde s-a instalat.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Re-instalezi windows-ul si celalalte programe.