| KissFM652 a întrebat:

Salut,cum pot face sa mi se deschida direct DVD-ul cu Windowsul cand pornesc laptopul (HP Compaq 6910p daca conteaza).Am windows vista bussines,am intrat in BIOS si la Boot Setings sau ceva de genu am pus USB DVD-Rom ca First, dar nu imi deschide DVD-ul, imi apare sa bag parola si sa ma loghez pe calculator.Dau funda cui ma ajuta

1 răspuns:
| ionut2196 a răspuns:

Baga dvd si dai restart iar apoi incearca cu F8 sau F12. Nu stiu daca merge la laptop dar la pc merge