| Sts a întrebat:

Cum pot face sa pun iconitele de pe desktop in ce ordine vreau eu, adica sa le pun unde-mi convine? App : NU MERGE : Click >Dreapta=Arrange Icons By >= Sa bifezi Align to Grid si cealalta de mai sus Auto Arange! Nu-mi apare sad
Si am windows 7 Ultimate! Multumesc!

3 răspunsuri:
| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Cum vrei sa le muti, pui mouse pe ele si le muti, dar la windows 7 nu cred ca exista arrange icons. Bafta.

| BlaDe17 a răspuns:

Daca nu iti apar Align to grid si auto arange nu ai altfel cum...

| herculeboss13 a răspuns:

Alegi iconita dupa care duci cursorul pe ea, tii apasat click stanga si o muti unde vrei.