| AlexandarAlx a întrebat:

Salut cum pot sa fac imperechere (telefon Samsung gt-s3570 cu casti avantree as1 prin bluetooth) sau ce pot sa fac ca telu nu imi gaseste castile prin bluetooth?

1 răspuns:
| bogdybogditzu a răspuns:

Asa am avut si eu o casca cu bluetooth si, dupa ce am conectat-o la un telefon, nu mai mergea conectata la niciun alt telefon, decat acela la care am conectat-o prima data. Daca nu ai conectat-o la niciun alt dispozitiv, vezi ca trebuie sa aiba un buton pe margine ca sa activezi bluetooth-ul. Funda!