| Johnny_6115 a întrebat:

Salut, cum pot trimite un mesaj de la calculator la toata lista de skype?

2 răspunsuri:
| TurboBlaster a răspuns:

Poti folosi aplicatia ''Clownfish'',cu ea poti trimite mesaj la toate contactele de pe skype (de ex. sa faci anunt), doar ca ia contactele pe alfabet, deci daca ai multe contacte, acele contacte care incep cu P in colo o sa primeasca mesajul mai tarziu, sper ca m-ai inteleswinking

| Alex_Alexandru_2001_iFDw a răspuns:

Faci o comvorbire cu toata lista de contacte de pe skype si apoi scrii mesajun in chat.