| ECUCI a întrebat:

Cum pun o aplicatie pe un telefon cu sistem de operare android? Am inteles ca merge si pe calculator si de pe telefon. Dar cum?

3 răspunsuri:
| DANI_1590 a răspuns:

O descarci de pe un site (trebuie sa fie in format apk)
O bagi in telefon orunde (cu cablul de date sau prin bluetooth) deconectezi cablul cauti in telefon instalarea (apk) (e undeva in fisierele mele) si apoi instalezi programul.

| claudiuclaus123 a răspuns:

Nu incerca daca nu ai experienta i vei papa softu si papa bagi bani din buzunar sa til faca de mers merge dar daca nu sti in vei face praf

| Buuff a răspuns:

Pai sistemul android trebuie sa il ai in telefon altfel sa-l bagi tu in telefon nu ai cumwinking ...serios!