| Danutz_2579 a întrebat:

Salut, cum reinstalez windowsu (am win 7) cu deamon tools? Ca am luat de pe net win7 si l-am facut cu deamon tools dar cu se procedeaza? Se face ca un joc? Deci in faci du deamon... si dai instal si tot asa? Sau cum?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instalezi programul asta: http://www.microsoftstore.com/......d_dwnTool. Apoi cu ajutorul acestui program arzi imaginea cu windows 7 pe care ai luat-o de pe net pe un dvd sau un stick usb si dupa aceea reinstalezi windowsul.