| Tili a întrebat:

Salut big grin! la microsoft power point 2003 nu pot pune fundal? doar imagine langa textstraight face? Fundoi.

1 răspuns:
| JustCosmin a răspuns:

Ba da,poti pune poza de fundal sau poti alege din pozele Default de la Microsoft. In partea dreapta ai optiunea "Getting Started",dai click acolo si selectezi "Slide Design". Sau daca nu, alegi o poza si o redimensionezi cat sa incapa pe tot slide-ul, ca si cum ar fi un fundal. Dupa care pui text peste imaginea respectiva (copy/paste).