| nestiy a întrebat:

Salut, daca de exemplu imi fac un mail "mail123@yahoo.com". Cu acel mail imi fac de exemplu un cont de tpu.ro sau facebook sau "marketglory". Daca sterg contul acesta de mail. Se sterg automat si conturile la care am folosit mailul acela?
Va rog. am vreo 3 conturi de mail si nu am nevoie de ele, si vr sa stiu daca raman sau nu conturile. Eu nu as vrea sa ramaie salvate pentru ca e inutil sad

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Nu se sterg conturile respective dar daca uiti de exemplu parola de pe TPU o sa ai nevoie de mail sa iti recuperezi parola (iti trimite parola pe mail)