| anonim_4396 a întrebat:

Salut, daca imi apare " Nu poţi răspunde la această conversaţie. " cand vreau sa trimit unui prieten mesaj pe facebook, si nu il gasesc la 'search', ce inseamna?

3 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Ca te-a blocat.

| Romb3r a răspuns:

Ca te-a blocat laughing Cred ca toti am trecut prin asta.Nu stiu de ceilalti, da eu m-am simtit tare naspa crying

| Fukurō a răspuns:

Salut! Daca iti arata asa, inseamna ca el a blocat orice cale de a il gasi sau comunica cu el pe facebook. Pe scurt, ai primit block de la el.
Cand primesti block de la unele persoane inseamna ca nu mai poti sa le accesezi profilul, nu le mai poti da mesaje. adica nu mai ai acces la nici o informatie despre el.