| Hieer a întrebat:

Salut.
Daca imi schimb numarul la whatsapp ceilalti prieteni vad asta? happy Multumesc, funda! happy

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Numarul se schimba odata cu schimbarea cartelei telefonice nu poti sa il modifici ca vrei tu din senin. Si ei nu vor fi in lista va trebui sa adaugi din nou contactele anterioare.

| Cammmelia a răspuns:

Daca iti schimbi numarul de la whatsapp, vad doar cei pe care tu ii ai in agenda (cei care au la randul lor whatsapp). Daca tu ai aceleasi numere de telefon, pe care le aveai si pe cartela cealalta, ceilalati iti pot afla noul numar. Sper ca ti-am fost de folos. :*