| FriendsShow a întrebat:

Daca intru pe profilul meu de pe facebook, conectat fiind pe un cont de-al unui prieten de pe facebook si intru la aprecieri, ii apare ca am dat like anumitor pagini. cum fac ca acestea sa fie confidentiale, sa imi apara doar mine?

1 răspuns:
| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Da click pe setările cronologiei apoi dai click la cronologiei și bifezi Cine poate vedea conținutul cronologiei mele?
Cine poate vedea postările în care ai fost etichetat. din cronologia ta? și bifezi doar eu Cine poate vedea ce postează alții în cronologia ta? bifezi doar eu. Cine poate adăuga lucruri în cronologia mea? bifezi doar eu.