| bazgau a întrebat:

Daca s-a spart ecranu la un telefon Lg optimus 2x dar touchul merge stie cineva daca am asigurare pot sa l fac si daca nu cam cat ar costa.multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| bobik91 a răspuns:

Daca ai asigurare pe el la Orange mergi cu el la ei si iti dau altul nou noutz. daca nu ai asigurare atunci va trebui sa il duci in service si sa ii scgimbi touchscreenul

1 răspuns:
| StefanDaniel95 a răspuns:

S-ar putea sa fi nevoit sa inlocuiesti tot tuch-ul. Si consta in jur de 100-200 de lei.