| dfcsb97 a întrebat:

Daca un laptop are sitemul de operare Free Dos sau Linux pot sa ii schimb sistemul de operare si sa ii pun windows 7 sau xp?

Răspuns Câştigător
| JaJe a răspuns:

Gresit Bogdan, XP nu mai este ce a fost, tot mai multe soft-uri sunt configurate sa functioneze mai bine pe W7 decat pe XP, am inteles ca pana in 2011 sau 2012 Microsoft vrea sa inceteze vanzarea XP-ului in favoarea W7, si bine fac! Sunt priceput in calculatoare si stiu ce vorbesc. Cat despre intrebarea ta dfcsb97, se poate cu usurinta. Acum este alegerea ta daca vrei sa pui XP, dar recomandarea mea ramane W7.

3 răspunsuri:
| bogdan1011 a răspuns:

Poti sa is pui orice OS vrei tu, conditia e sa il poata rula, acum depinde de configuratia leptopului ce i se potriveste mai bine xp sa 7, totusi eu ti-as recomanda xp, succes in continuare!
Funda?

| adelin2552 a răspuns:

Da, iti trebuie cd cu windows si merge 100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jaje. cred ca u gresesti momentan xp e mult mai stabil ca win 7. Multora le place sa aive un windows care sa arate frumos decat sa se miste bine. Si eu zic ca mai ai de invatat multe