| anonim_4396 a întrebat:

De 2-3 zile caut pe net un iPhone 4S dar nu gasesc. La mine in oras nu sunt iar pe net la EMAG, Flanco, GSM, PC Garage, Cel si Orange zice ca nu mai este in stoc. Vreau sa-mi iau unul nou si nu stiu de pe ce site. Imi puteti da un link ceva?

6 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Ia-ti dupa okazii

| RAY a răspuns:

Poate de pe olx dar folosit ca nici in tm numai este in stoc, eu nu recomand iphone 4, pe banii aia isi cumperi ceva mult mai bun sau vezi de un iphone 5 macar

| Jipa95 a răspuns:

Asta pentru ca Apple a oprit productia 4/4s. Putine magazine mai au ramas in stoc si asta pe amazon
http://www.amazon.com/Apple-iPhone-4S-16GB-AT/dp/B00CL8XDF8

| Alex299 a răspuns (pentru Jipa95):

Dar de pe Amazon nu am mai comandat, daca imi poti explica te rog cum sta treaba? Adica cat costa livrarea, il aduce acasa sau cum?

| Jipa95 a răspuns (pentru Alex299):

La majoritatea produselor pe amazon unde vezi ca scrie ''FREE SHIPPING'' transportul este gratuit. Doar ca trebuie sa ai cont la ei pe site, si sa platesti produsul inainte. Eu am cumparat cateva produse de la ei si am facut economii de bani destul de serioase. la noi in tara sunt mai scumpe.

| FlorinCiokan a răspuns:

Salut. Nu iti recomand sa cumperi iPhone 4s. E undeva la 1000 lei nou daca nu mai mult. E frumos dar e prea vechi sa merite cumparat de nou! Eu nu l-as cumpara nici second hand cu 500 lei.
Daca tot vrei iPhone cumpara macar un iPhone 5 care se misca mult mai bine ca 4s e mai nou si mai frumos.
Il gasesti second hand ca si nou la 900 lei pe olx. Daca e totul in regula sigur te va tine.
Sau cumpara unu la abonament ca nah oricum minute iti bagi in fiecare luna si cu abonamentul nu e mare diferenta. Bafta