| TheBlackEmo a întrebat:

de 2 saptamani tot intru pe cool tv ca sa vad digi sport 1 online si nu mai merge,imi arata "the channel is offline now",am tot ce trebuie instalat (vlc player,sopcast),mi-a mai facut odata asa si si-a revenit singur, ce are sau cum il pot face? funda

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Sursele tv nu pot fi reparate de catre privitori. Tot cei care le furnizeaza pot remedia problema. Noi nu putem decat sa asteptam ca sursa sa fie corectata. Posturile tv digisport nu functioneaza de multa vreme, nu de saptamana asta. Incearca sa cauti pe alte site-uri care folosesc, poate, alte surse active (de obicei site-urile preiau aceeasi sursa, iar rezultatul e acelasi: the channel is offline now).

| mihayghitza a răspuns:

Nu poti face nimic laughing isi revine singur