| AndreyCryss a întrebat:

Salut de 2 zile am si eu o problema! Eu de exemplu joc League of Legends,pana acum nu am avut nici o problema sambata dimineata am intrat, am jucat fara nici o problema..seara cand am vrut sa intru iar am avut probleme cu mousul, cand misc cursorul pe ecran FPS scad la 2-3 si imaginea se blocheaza,pe desktop /internet nu face figuri merge normal,la fel si in alte jocuri gen far cry/gta/crysis merge perfect,se blocheaza imaginea la jocurile unde se vede cursorul mousului pe ecran, am mai incercat metin2 si minecraft si acolo e la fel se blocheaza,daca numai misc mousul totul merge perfect, dar daca dau putin de el se blocheaza.Ce pot sa fac ca sa repar asta?

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Este de la placa video. sau ingrfeuneaza unele procese rularea jocului si din cauza aceeasta iti face asa

| tocana97 a răspuns:

Http://lolfreerp.com/ - Check out this page with free RP codes :) Only three steps in 5 mins and you will get your code free! VISIT, DOWNLOAD AND ENJOY BETTER GAME!

| DarkusEyes13 a răspuns:

1) nu crede pe nimeni daca iti zice ca iti poate da rp/ sau hackuri pe LoL (league of legends) sau skinuri singurele hackuri pe joc sunt pentru skinuri ex MK LOL si chiar merge ai orice skin vrei (DAR le poti vedea doar tu! nimeni nu le poate vedea in afara de tine si care este permis de Riot Games deci il poti folosi linistit iar campioni skinuri gratis sunt doar cativa (cauti pe youtube)
2) de cat ai placa video adica daca este mai mic de 512mb o ai prea mica a mea e de atat si merge bine. adica nu ma pot plange (dar mai are uneori momente cand face fite si merge greu) sfatul meu intrii in joc si dai la optiuni video si dai rezolutia putin mai mica si scazi toate ajustarile de calitate adica alea cu (calitatea personajului/ mediului etc.) bafta

| deocksang a răspuns:

Amazing! I just got 3500 RP code for totally FREE! Come and download code too

>> http://RiotPoint.eu/