| NIMENII a întrebat:

De când s-a schimbat "interfața" la Youtube nu mai nimeresc nica, as dori sa știu cum se poate șterge videoclipurile de la "vizionați mai târziu"

2 răspunsuri:
| KiddaBăă a răspuns:

Nu se pot sterge acele videoclipuri happy. Cred ca trebuie sa le vizionezi ca sa se stearga happy

| amaru666 a răspuns:

Apasati prima data ''Vizionati mai tarziu'' din coltul din stanga sus unde apare videoclipul dupa care selectati melodiile pe care vreti sa le stergeti si apasati butonul ''eliminati''