| Gaboyuuuuu98 a întrebat:

Salut, de cateva zile am o problemă mare cu calculatorul meu. Într-o seara m-am jucat pe el, totul bine si frumos pana a doua zi cand l-am deschis. Intra in windows, bag parola, astept sa se încarce iconitele de pe ecran, se încarcă (mai greu decât de obicei) si observ ca merge foarte, foarte greu. Programele puse de mine să pornească automat la pornirea pc-ului pornesc dupa aproximativ 30 de minute si merge foarte foarte greu. In My Computer, cand dau dublu click pe el intra peste 5 minute, nu stiu ce s-a intamplat cu el. Subliniez faptul că am windows 10... + ca nici in meniul 'start' nu intra, trebuie sa folosesc click dreapta sa imi dea lista, nu pictogramele. A mai avut cineva problema asta? Nu vreau sa il formatez ca am multe poze si muzica + jocuri pe el...

1 răspuns:
| TrOlU a răspuns:

S-ar putea sa fii luat un virus, incearca sa reinstalezi windows-ul