| Yo_Danny_1994 a întrebat:

Salut de cateva zile imi tot scrie cand vreau sa intru pe ceva "Aceasta pagina nu este disponibila" ma puteti ajuta va rog? Mentionez ca daca dau retry de cateva ori merge dar metin2ro nu merge si daca dau si acolo de multe ori abia merge si acum imi da hackshield error... asta e de la net va pot da poza de la speedtest sa vedeti imi lasati email daca vrei daca nu imi spuneti aici pls este urgent sa rezolv problema de la net DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Incearca sa-ti reglezi ora si data la pc, si da-i un restart vezi daca merge!

| Yo_Danny_1994 explică (pentru Jipa95):

Nu merge. sad please help.

| Robertelisei a răspuns:

Cauta pe net rezolvarea la eroare

| Nicusor-Robert_Vultur_1999 a răspuns:

Mane seteaza ora si data, apoi dezinstaleaza metinu din pc poate il ai instalat, cauta la serch:"metin" si sterge tot legat de metin, apoi descarca si instaleaza metinu din nou DAR(instaleaza-l in discul D) ..BAFTA big grin