| lascudaniel a întrebat:

Salut,de cateva zile nu ma mai tine bateria la telefon (Samsung galaxy sII), am bateria jumatate si daca ii dau restart imi arata ca e goala.Problema e ca daca il sting da sa se aprinda singur, si arata nivelul bateriei dupa care se stinge si reia ce v-am spus. Oare face asa din cauza bateriei?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

S-ar putea ca problema să fie din soft.Succes

| XandraAndra a răspuns:

Si eu am patit la fel dar nu l-am dus niciunde la reparati tot se inchidea si aprindea singur si l-am tinut cam aproximativ o luna inchis deoarece credeam ca nu mai merge si dupa un timp l-am aprins si acum nu mai am probleme cu el functineaza mai bine ca inainte, dar daca doresti mergi la Vodafone sau in ce retea esti sa intrebi ce are.