| orosdoru a întrebat:

Salut.De ce mi se restarteaza pc-ul cand intru in ccleaner? Virusi nu are ca azi am refacut windows-ul.Tot merge bine doar ca, cand intru in ccleaner mi se restarteaza pc-ul.Dau funda

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Memoria ram defecta sau ai driverul video cum placa consuma e normal

| K0sti a răspuns:

Mi se pare normal! Pana si calculatorul refuza porcaria aia de program! Cand o sa invatati sa nu mai instalati toate porcariile de programe, atunci nu o sa se mai intample!

| Kampion a răspuns (pentru K0sti):

Cand o sa stii sa folosesti programul ala sa nu il mai numesti ''porcarie''. Isi face bine treaba, navighez mai usor pe net cu ajoturul programului.

| d3javw a răspuns (pentru K0sti):

Mda printre cel mai bun program de clean din lume, sa stii ca nu e pentru toti prosti

| K0sti a răspuns (pentru d3javw):

Exact, mai ales pentru analfabeti!

| LDCCristi a răspuns (pentru K0sti):

Kosti.eu personal folosesc Ccleaner.Cei de la Piriform au facut o treaba exceptionala cu acest software. Face curat in registrii, curata cache-ul, istoricul tot..Eu nu inteleg de ce nu iti place acest "exe"? Am auzit ca la unele Pc-uri mai ametite acest program sterge fisiere din system32.(doar din auzite)

| K0sti a răspuns (pentru LDCCristi):

Nu din auzite, o face sigur, ai punctat bine! Si aia nu e nimic. Sa vezi cum arata registri facuti muci de la el, de nu mai pornesc programele, dll-uri lipsa, etc.

Nu a existat si am mai spus chestia asta, cine are urechi de auzit sa auda, calculator care mi-a venit la reparat si a avut porcaria asta de program pe el sa nu fie praf. Ca si TuneUp, alta porcarie! Dar degeba ma chinui eu sa scriu pe aici ca la cat sunt de habarnisti, tot ce vor ei fac. Mie imi convine intr-un fel ca le iau banii la gogomani! happy