| anonim_4396 a întrebat:

Salut, de ce nu pot vedea cu keylogger ce a tastat o persoana in metin2? Ce folder trebuie sa i-l sterg sa mearga?

4 răspunsuri:
| Claudiu2011 a răspuns:

Pai poate nu l-ai creat bine. poti vedea orice in afara de ce scrie in metin? sau nu vezi nimic din ce scrie?

| kakarotssj a răspuns:

Depinde,u ce keylogger folosesti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am ProRat 1.9 si vad tot ce scrie, chiar si tastele cu ce se joaca pe un joc online, dar in metin2 nu vad nimic ce scrie nici la parola si cont si nici pe chat, pot sterge din PC-ul lui orice folder din Metin2 si vreau sa stiu care e acela care nu permite keylogger sau "tastatura" cand te logezi sa ii dau delete si sa pot vedea ce scrie.

| metin2gxsv1 a răspuns:

Pai poate ai tu un keylogger prost tongue deci ancearca sa ati faci altul big grin Funda?