| Iuliana186 a întrebat:

De ce pe telefon nu imi functioneaza wi-fi-ul dar pe tableta merge fara nicio problema? Adica se conecteaza,dar nu mi se incarca aplicatiile, ca si cum nu as avea net.

3 răspunsuri:
| Robert_Emanuel_Nagy_1998 a răspuns:

Cel mai probabil o fi de software sau placa de retea a telefonului!

| Laurentiiu a răspuns:

Dacă ai iPhone intra in, configurări =>general=>resetare=>resetari configurare rețea

| ROCristi a răspuns:

Încearcă altă rețea pe telefon (de la un vecin spre exemplu) și vezi dacă merge. E posibil să aibă telefonul probleme. E posibil să ai un soft care îți oprește comunicarea pe internet chiar dacă tu ești conencata la o rețea funcțională.