| BLADE98 a întrebat:

Salut,de ceva vreme ma tot suna cineva pe numar ascuns si striga mama, mam, maama.Deja ma enervez.As pune numarul ascuns in lista neagra daca as avea aceasta optiune in telefonul meu antic va rog spuneti-mi cum sa fac ca sa nu ma mai sune sau cum sa aflu cine suna caci atit de mult doresc sa-l intilnesc sa-i ard vreo doua
Va rog frumos sa ma ajutati.Da si nu imi spuneti de aplicatii sau altceva caci eu am telefonul LG kg276 si la el nu cred ca poti face mari schimbari

Răspuns Câştigător
| madalinfindrihan a răspuns:

Singurul lucru pe care il poti face pentru ca telefonul tau nu e un smartphone atat de inteligent e sa suni la politie la cei ce se ocupa cu asa ceva sau direct la politie pentru ca ei pot detecte locul de unde te sunt acel om. Bafta sper ca te-am ajutat. Funda?

2 răspunsuri:
| PrecizeEveR a răspuns:

Ce os e telefonul tau? android credd ca nu e. java? symbian?

| Alexs_Alexs_1999 a răspuns:

Ia-ti CM Security o aplicatie foarte folositoare care pur si simplu are o sectiunea unde poti bloca numerele ascunse foarte simplu si usor! Odata ce activezi acea optiune nu iti va mai accepta numerele ascunse care te apeleaza.