| cristiana99 a întrebat:

De Craciun vreau sa-mi iau un telefon, de preferabil samsung, galaxy. Eu optez intre gio si fit, dar dati-mi si alte sugestii. Stiu ca sunt cateva diferente intre cele doua. Poate cineva sa-mi spuna care e mai bun, sa-mi dea un link cu informatii despre fiecare etc.
P. S. dau funda...

Răspuns Câştigător
| andreyuu a răspuns:

Buna,Cristina. Eu as opta pentru un Galaxy Gio. Are ecranul mai mare, un procesor mai rapid decat Fit (daca stii la ce ma refer), singura "mare" diferenta este camera de 5 Mp a lui Fit, iar a lui Gio de 3, 15 Mp, insa ambele au blitz.
Deci ramane la alegerea ta pe care il cumperi.

1 răspuns:
| roxxxa a răspuns:

Incearca un Samsung c3300k eu mi l-am cumparat nu de mult stii si e super Funda daca iti place raspunsul meu