| DaNNzU a întrebat:

Salut, de curand am achizitionat o pereche de casti cu dop. Nu sunt cele mai bune din lume dar isi fac treaba, cat de cat. Pe cutia scria "super-bass". Stiu deja ca nu tot ce scrie pe cutie e adevarat dar pe mine nu ma intereseaza bassul si doar sa se auda tare si clar. In principiu as dori sa aflu daca e vreo cale de a mari sonorul/claritatea melodiei/bassul folosind vreo aplicatie sau vreo setare din telefon (am un GT-S6500D sau pe scurt un Samsung Galaxy Mini 2). Folosesc deja optiunea personalizata din egalizator dar inca nu sunt multumit. Orice ajutor cat de mic este bine-venit. Mutlumesc.

1 răspuns:
| Ciprian_Macarie_1982 a răspuns:

Speaker Boost este o aplicatia destinata terminalelor cu Android. Il poti descarca din Play Store sau Market ( depinde cum iti apare ). E foarte folositor..mareste volumul considerabil si are claritate mare in sunet.