| Giany18 a întrebat:

De curand am instalat un joc League of Legends si eu aveam in pc si un alt joc GTA San Andreas, totu mergea bine la GTA San Andreas pana instalam un joc si dupa aceea imi spunea "gta_sa.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience." La orice joc absolut am incercat sa instalez Metin2 tot aceeasi, LoL, tot aceeasi. Am sters si GTA San Andreas Users File si tot asta imi da. Am cont de steam cu CS:GO, am instalat CS:GO, tot porblema aia imi da la GTA. Si eu nu vreau sa ma las de GTA pentru ca ma joc SA:MP si am realizat ceva acolo.

6 răspunsuri:
| KLiNK a răspuns:

Pot fi mai multe cauze. Dar din ce zici tu acolo pare o problema de Windows. Deci reinstaleaza Windows-ul.

| StefanCosmin a răspuns (pentru KLiNK):

Pai da =, dar automat, reinstaleaza si GTA-ul

| KLiNK a răspuns (pentru StefanCosmin):

Odată ce schimbă Windows-ul GTA-ul nu va trebui reinstalat. Eu îl am instalat de 4 ani pe PC și de atunci am trecut de la Vista la Win10 (inclusiv 7, 8.1), deci putem spune că pentru jocul ăsta cel puțin nu e necesară reinstalarea odată cu Windowsul. Știu, sunt alte jocuri care nu merg fără niște chestii in regiștrii. Alea da, trebuie reinstalare.

| StefanCosmin a răspuns (pentru KLiNK):

A, ok, nu stiam big grin

| StefanCosmin a răspuns:

Reinstaleaza l

| Giany18 explică (pentru StefanCosmin):

Imediat am sa-l reinstalez dar imi i-a mult am pus intrebarea asta sa vad daca pot face ceva si fara reinstalare