| SalamanderMan a întrebat:

Salut, de curand cand vreau sa deschid steam-ul, se face un update micut si la un momentdat imi apare asta : "Failed to load Steam.dll"
Va rog ajutati-ma! Am cautat peste tot raspunsuri dar nu am gasit mai nimic sad

4 răspunsuri:
| BlaDe12345 a răspuns:

Ai incercat un reinstall? N-am patit niciodata, aiurea

| SalamanderMan explică (pentru BlaDe12345):

Am dat de 3 ori reinstall, tot asa, de fapt am uitat sa mai precizez ca am gasit mai demult pe net steam-ul in winrar, asa ca l-am dezarhivat iar in arhiva era steam-ul instalat, asa mergea dar jocurile nu mergeau, imi apareau ca nu sunt conectat la sv steam sad Asa ca am sters steam-ul "arhiva" si mai caut solutii :/

| BlaDe12345 a răspuns (pentru SalamanderMan):

Pai de ce nu ai spus asa de la inceput?
http://store.steampowered.com/
Acesta este site-ul oficial de la Steam, steam instalat in arhiva, ce prostie...

| SalamanderMan explică (pentru BlaDe12345):

Cred ca nu ai inteles, aveam steam-ul instalat de pe site, si am vazut ca nu mergea, asa ca DUPA AM LUAT STEAM arhiva. Oricum mersi pentru sugestii, am rezolvat problema, am zis sa-l instalez iar si spre surprinderea mea a mers laughing Pace!