| Amrooo a întrebat:

Salut.De curand m-am decis sa dechid un site asa ca am cumparat domeniul si webhostul.Problema e ca nu stiu despre ce sa-l fac.Tin sa mentionez ca nu vreau sa scot bani din el ci doar sa-mi ocup timpul liber. Daca ma poate ajuta cineva vreo idee i-as fii foarte recunoscator.

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Ca tiganii, actionezi si dupa aia gandesti. Ce iti place tie cel mai mult/hobby?

| SilverF8ith a răspuns:

Ai putea sa incerci codeanywhere.net doar te conectezi la situl tau si poti sa til modifici foarte usor. Daca doresti poti sa downloadezi un template gratuit http://webdev.pixub.com/code/code4.php sa il urci si sa incepi sa lucrezi pe el si sa il faci despre ceea ce tu iti doresti (educativ, bloc, socializare, file sharing etc idei sunt multe) bafta in continuare!

| alexmihay92 a răspuns:

Fal despre ceva care sa ti placa tie sau daca nu cu muzica, jocuri filme etc

| xBlackB0y a răspuns:

Salut! Lai putea sa faci pe Html Wix fiindca asa am facut si eu vreo 2-3. Apropo poti sa-l faci despre anumite lucruri.

| MiculCURyos a răspuns:

De ce ti-ai mai cumparat atunci un site si host daca nu stii despre ce sa il faci rolling on the floor) ce oameni... ideea de intrebare despre ce sa il faci e buna, dar nu inteleg de ce ai cumparat dinainte sa ai idei : p.s: idei: porno. da-mi funda