| Impressive17b a întrebat:

Salut, de curand mi-a atras atentia un telefon GoClever Quantum 450. As vrea sa va intreb daca acest telefon sta prost la capitolul software, daca are vreo problema din fabrica. Produsul l-am gasit pe cel.ro, este un site de incredere? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| nigearares a răspuns:

Salut telefonul este ok androidul este bunicel se misca bine are un prieten de al meu o jucarie de asta si eu cred ca merita la pretul asta vezi ca bateria este un minus tine putin adica daca stai pe net wifi 6 ore fara pauza se stinge telefonul dar pentru o utilizare normala tine 2 zile eu zic ca merita la pretul asta funs?happy