| BogdanFRD a întrebat:

De curand mi-am cumparat un router nou.Un D-Link, mai exact asta din poza: http://postimg.org/image/yawuccv9v/
De cand am acest router, viteza la net a scazut dramatic.Mai exact
de la 4-5 mb cu cat descarcam inainte, acum descarc cu 500kb, chiar si mai putin.Nu pot intra pe unele site-uri, pagina nu se incarca.Inainte am avut un router Tenda si cum am spus totul era bine.Care sa fie problema?

1 răspuns:
| Teodorel a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat si l-am intrebat pe tata. El mi-a zis ca a uitat sa plateasca factura si a doua zi totul s-a rezolvat