| Jianu_Iancu_1998 a întrebat:

Salut, de curand mi-am luat pe HTC ChaCha A810 o aplicatie: Dinosaur War si cam dupa vreo 3-4 min mi se inchide si zice:
inchidere fortatasad
am facut raport la Magazin Play si...
Dau funda pentru cel care imi ofera o solutiehappy
multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| BANN3R a răspuns:

Telefonul este prea slab, sau iti ruleaza mai multe aplicatii in acel moment care iti omoara telefonul si acesta iti opreste aplicatiile... Verifica procesele.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall, si eu am tot HTC cha cha si vreau sa te intreb ceva: tu ai limba romana pe el?

| AleXandrUavfc a răspuns:

Procesor prea mic sau trebuie reinstalata... sau e proasta aplicatia

| Jianu_Iancu_1998 explică:

Da am limba romana pe el, daca doresti cauta-ma la Y! M:mick_connors_1971@yahoo.com
am sa incerc sa te indrum si multumesc celor care mi-ati lamurit problemabig grin