| catalina_2560 a întrebat:

Saluthappy
De curand mi-am luat un nokia 5800 espress music dar care era pe orange si l.am decodt in vodafone, dar nu stiu cum merge internetul.Eu am internet inclus in optiune dar tot nu merge...thinking
M. a puteti ajuta?big grin

Răspuns Câştigător
| kllass a răspuns:

Cere de la Orange relatii cu clienti sa-ti trimita setarile pentru internet ale telefonului. Dupa va merge sau du-te la un centru Orange sau Vodafone ce abonament ai(nu conteaza) si -ti fac ei setarile pentru Nokia 5800.

1 răspuns:
| roxanikabubulik a răspuns:

Pai... la aplicatii la google sau daca are wifi trebuie sa mergi intr-o zona cu wifi sau daca vrei sa intri pe facebook sau twitter intrii la comuitati sau la interet.laughing