| Xd_Velescu_Paul_1994 a întrebat:

De curand mi-am reinstalat windowsul si nu am driverele. Ma poate ajuta cineva sa le descarc va rog frumos?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Cauta pe google "Driver Booster" si instaleaza programul. Este un program care gaseste dupa scanarea computerului in mod automat driverele necesare si ultimele versiuni de drivere necesare PC-ului tau.

1 răspuns:
| Padurariu_Cosmin_1999 a răspuns:

Mai poti incerca cu driver indentifiquer sau ceva de genu dai scan si ti se va deschide o padina de internet si de ocolo descarci ce drivere ai nevoie