| canabis11 a întrebat:

Salut.De curand nu imi mai merge internetu, la conectare prin cablu imi da eroarea 651.am sunat de la rds si mi-au spus ca nu e de la ei... dupa am inceput sa merg pe digi net mobil.merge.iar cand ma conectez pe cablu imi da eroarea 797.plm de viata si cand intru la manage am code 39..astept rezolvari.dar vreau sa explicati ca la un prost.

1 răspuns:
| qpDede12pq a răspuns:

Daca eu un cod incearca Admin, in plus rds am si eu si este jealnic e de la ei mare parte, cheama un specialist, muta cabluri vezi tu big grin sper sa te ajut tongue big grin.