| thenight a întrebat:

Salut, de doua zile pe internet tot imi apar cuvinte subliniate care deschid pop-up-uri si se mai deschid din cand in cand pagini de internet, antivirusul nu gaseste nici un virus ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

1.Sterge toate extensiile din browser.
2.Adauga AdBlock la browser.
3.Foloseste programul AdwCleaner.
http://www.epasystems.ro/adwcleaner/
4.Scaneaza tot sistemul cu programul Avast Free Antivirus.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai probabil ca ai vreo gluma de antivirus! Daca nu ai Kaspersky sau Bitdefender...e normal!

| ElectronicPieces a răspuns:

Intra pe google si caută " Add blocker", după care il instalezi si aceste lucruri nu se vor mai întâmpla. Il descarci după site-ul de unde iti iei ce iti trebuie pentru Chrome ( Google store) sau ceva de genul. Iar daca nu folosești chrome, de pe alte site-uri il poți lua garantat. Bafta