| CrisTyaNNNNN a întrebat:

Salut, de ieri cand ma jucam SA:MP, apoi mi s-a oprit brusc PC -ul.
Am vrut sa instalez din nou windows7, si cand ajung la partitii, le creez si cand sa dau Click pe NEXT : PROBLEMA. O eroare ce consta in disk 0. Nu stiu ce sa fac! am cautat peste tot, am incercat tot si nimic

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

HDD defect?
Cu asta se fac partitii, nu cu windows!
http://www.epasystems.ro/partition-wizard-home-edition/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand sterge toate partitiile(astfel incat tot spatiul sa ramana nedistribuit), si creaza-le in urmatoarea ordine:1) partitia pentru windows:minim vreo 30-35 de gb
2)restul partitiilor(cate vrei)
Dupa aceea selecteaza prima partitie cea pentru. windows ca sa ti-l instaleze acolo.